O firmie

certyfikat Google AdsWłaściciel firmy Krzysztof Dyrda ma doświadczenie w branży internetowej od 2001 roku. Przeprowadził kilka tysięcy rozmów handlowych z Klientami, przede wszystkim w sprawie usług internetowych: serwerów, domen, kont e-mail, samodzielnych serwerów ftp, projektowania witryn internetowych oraz e-marketingu - pozycjonowania, e-mailingu, kampanii banerowych i linków sponsorowanych.
W 2013 roku został zwolniony z firmy, w której pracował i założył KALEB-NET, a kilka miesięcy potem został certyfikowanym specjalistą Google AdWords.
Umiejętności i doświadczenie pozwalają na kompleksową obsługę internetową firm. Od wyboru domeny, obsługi serwerowej i wykonania serwisu internetowego aż do e-marketingu i analityki internetowej - aby wykorzystać potencjał i moc e-biznesu.

Rodowód firmy

"Wtedy całe zgromadzenie zaczęło wołać podnosząc głos. I płakał lud owej nocy.  Izraelici szemrali przeciwko Mojżeszowi i Aaronowi. Całe zgromadzenie mówiło do nich: «Obyśmy byli pomarli w Egipcie albo tu na pustyni! Czemu nas Pan przywiódł do tego kraju, jeśli paść mamy od miecza, a nasze żony i dzieci mają się stać łupem nieprzyjaciół? Czyż nie lepiej nam będzie wrócić do Egiptu?» Mówili więc jeden do drugiego: «Wybierzmy sobie wodza i wracajmy z powrotem do Egiptu». Mojżesz i Aaron padli przed całym zgromadzeniem społeczności Izraelitów twarzą na ziemię. A Jozue, syn Nuna, i Kaleb, syn Jefunnego, którzy należeli do badających kraj, rozdarli szaty i mówili do całej społeczności Izraelitów: «Kraj, który przeszliśmy celem zbadania go, jest wspaniałym krajem. Jeśli nam Pan sprzyja, to nas wprowadzi do tego kraju i da nam ten kraj, który prawdziwie opływa w mleko i miód. Tylko nie buntujcie się przeciwko Panu. Nie bójcie się też ludu tego kraju, gdyż ich pochłoniemy. Obrona od niego odstąpi, a z nami jest przecież Pan. Zatem nie bójcie się ich!»"

Prawa autorskie IV wydania Biblii Tysiąclecia - Wydawnictwo Pallottinum w Poznaniu - http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=134&slowa=kaleb